Dyskont spożywczy 2,58 mln zł kredyt inwestycyjny

  • by

Dyskont spożywczy 2,58 mln zł kredyt inwestycyjny to nazwa projektu polegającego na budowie obiektu handlowego. W ramach naszej pracy opracowaliśmy pełną dokumentację kredytową w zakresie:

  • biznes planu,
  • operatu szacunkowego,
  • prognoz finansowych rachunku zysków i strat oraz bilansu a także
  • innych dokumentów służących do uwiarygodnienia działalności spółki,

W trakcie procesu pozyskania kredytu przeprowadziliśmy szereg konsultacji z bankami w celu dopracowania struktury transakcji. Decyzja kredytowa stanowiła odzwierciedlenie poczynionych ustaleń. Jako METIS GROUP Investments posiadamy szerokie doświadczenie we współpracy z instytucjami finansowymi. W trakcie przygotowania umowy kredytowej negocjowaliśmy zapisy umowy, aby osiągnąć zadowalającą jej treść. Z naszego doświadczenia wynika, że wiele umów kredytowych może ograniczać możliwość prowadzenia działalności operacyjnej spółki lub narzuca na jednostkę niepotrzebne wymagania, które podnoszą koszt finansowania. Naszym celem jest jak największe ich ograniczenie.

Bezpieczeństwo inwestycji i zleceniodawcy jest dla nas najważniejsze dlatego rzetelnie analizujemy wszystkie dokumenty. Kredyt inwestycyjnym na dyskont spożywczy ma to do siebie, że często zaciągany jest na długi okres czasu. Okres finansowania obiektu typu: dyskont spożywczy oscyluje między 10 a 15 lat. W tym okresie czasu wiele nieoczekiwanych sytuacji może się wydarzyć dlatego tak ważne są szczegółowe ustalenia. Należy również zauważyć, że w tak długim okresie czasu korzystania z kredytu inwestycyjnego każda dziesiąta i setna część procenta ma znaczący wpływ na rentowność projektu. Dlatego też w trakcie opracowania biznes planu i analizy finansowej zawsze pokazujemy zleceniodawcy różnice w kosztach finansowych przy zmieniającym się oprocentowaniu kredytu.

2,58 mln zł kredyt inwestycyjny na sfinansowanie dyskontu spożywczego to kolejny projekt który zakończył się sukcesem!