Obiekt handlowy 2,31 mln zł kredyt inwest.

  • by

Obiekt handlowy 2,31 mln zł kredyt inwest. to najnowsza nasza realizacja, która zapewniła fundusze na realizację bardzo ambitnego projektu deweloperskiego przez wiodącą na rynku polskim firmę z branży. Jesteśmy szczególnie dumni z osiągniętego celu pracy tym bardziej, że na zrealizowanie celu mieliśmy wyjątkowo mało czasu. Już dzisiaj można powiedzieć, że praca pod presją jest naszym elementem rozpoznawczym lub źródłem przewagi konkurencyjnej.

W naszym przekonaniu tym co nas wyróżnia w stosunku do konkurencji jest:

  • Specjalizacja: pozyskujemy kredyty inwestycyjne jedynie dla projektów budowlanych.
  • Doświadczenie: posiadamy bardzo szerokie doświadczenie w zakresie opracowania biznes planów, modeli biznesowych, projekcji finansowych i innych opracowań biznesowych. Wszystkie te opracowania wykonujemy w ramach naszej struktury.
  • Szeroka wiedza i doświadczenie: wiedza finansowa ułatwia rozmowę z analitykami finansowymi. Doświadczenie w branży budowlanej pozwalają nam racjonalnie ocenić każdy projekt inwestycyjny.  Zawsze staramy się doradzić w trakcie jego przygotowania.

Wracając do setna projektu: jak zawsze warunki finansowe kredytu inwestycyjnego były dużo korzystniejsze od standardowych ofert banków. Umiejętność realnego przedstawienia

Zapraszamy do współpracy w zakresie pozyskania kredytu inwestycyjnego i kredytu obrotowego dla projektów deweloperskich komercyjnych, mieszkaniowych i biurowych.

2310000 kredyt inwestycyjny obiekt handlowy to projekt który zakończyliśmy sukcesem! Zleceniodawca otrzymał kredyt na warunkach finansowych dużo lepszych niż te prognozowane w analizie finansowej. Osiągnęliśmy swój cel!