Zarządzanie inwestycjami i majątkiem

Zarządzanie inwestycjami i majątkiem to czasochłonny proces wymagający szerokiej wiedzy biznesowej i rynkowej.
W zarządzaniu majątkiem istnieje prawdopodobieństwo, że podejmowane samodzielnie decyzje będą nieefektywne.
Mówiąc najprościej Inwestor może zainwestować tak, że straci część lub całość swoich pieniędzy.


Jako METIS GROUP Investments sp. z o.o. świadczymy usługi eksperckie
w zakresie zarządzania majątkiem!

  • Opiniowania pomysłów inwestycyjnych naszych klientów. Opinie wydajemy na podstawie przekazanych dokumentów źródłowych przesłanych przez klientów, a w przypadku inwestycji budowlanych na podstawie biznes planu . W tym zakresie wykorzystujemy posiadaną wiedzę i doświadczenie nabyte podczas pozyskiwania kredytów. Podobnie jak analityk bankowy ocenia inwestycję, która ma być kredytowana tak samo My opiniujemy projekt w który ma nasz klient zainwestować.
  • Tworzenia dla naszych klientów programów inwestycyjnych (portfele inwestycyjny) na podstawie pomysłów/sugestii klienta, oraz przy wykorzystaniu zaproponowanych przez niego inwestycji.
  • Proponujemy naszym Inwestorom skorzystanie z kompleksowej usługi zarządzania majtkiem. W tej opcji klient powierz nam kwotę np. 2,00 mln zł na inwestycję. W momencie gdy możemy zaoferować inwestycję, która wpisuje się preferencje Inwestora to przedstawiamy projekt Inwestorowi. Gdy podejmie decyzję pozytywną to idziemy razem z nim w inwestycję. Zawsze inwestujemy wspólnie z naszymi klientami w projekty, inwestycje w które sami wierzymy i oceniamy pozytywnie.

Zarządzamy Państwa majątkiem jak własnym!

Dosłownie, ponieważ w każdej zainicjowanej inwestycji mamy również zainwestowany swój majątek.


Zarządzanie majątkiem, czyli pomnażanie kapitału!

W procesie zarządzania majątkiem naszych klientów aktywnie pracujemy nad pomnażaniem ich kapitału. Naszym atutem jest to, że wspólnie z naszym klientem inwestujemy również swój kapitał. Proponujemy naszym klientom inwestycje takie jak:

Jeszcze raz warto podkreślić, że zawsze inwestujemy wspólnie z naszym klientem kapitał spółki METIS GROUP Investments sp. z o.o. lub METIS GROUP sp. z o.o. Zapraszam do zapoznania się z naszymi realizacjami.


Zapraszamy do kontaktu:

Marek Krzymiński
t.: 501-556-786
@: mkrzyminski@metisgroup.pl